Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaPORTALLatest imagesKayıt OlGiriş yap

FİFA 2008 TÜRKÇE YAMA

YazarMesaj
Misafir
Misafir

FİFA 2008 TÜRKÇE YAMA Empty
MesajKonu: FİFA 2008 TÜRKÇE YAMA   FİFA 2008 TÜRKÇE YAMA Icon_minitimeÇarş. Ocak 07, 2009 8:58 pm

Selamlar;
Tanıyanlar tanır geçen sene "FIFA 07 TÜRKÇE YAMA" ile adımı duyurmuştum ve yamam oldukça tutuldu.Bazı yerlerde CD'lere konulmuş,inter café gibi yerlerde bilgisayarlarda benim adım geçmiş. Bundan dolayı çok mutlu oldum. Geldik bu seneki yamamıza "FIFA 08 TÜRKÇE YAMA" yine Hakan Ayaş tarafından yine oldukça mükemmel bir yama.Özellikler "YİNE BANA ÖZEL".

Gelelim özelliklere:
Menüler,gazeteler %100 Türkçe
Yönetimden gelen mesajlar Türkçe ve anlaşılır bir dil.
Takımların kısaltması ayarlı(Gal'saray yerine G.Saray,F'Bahce F.Bahçe gibi.)
BÜTÜN ÜLKE İSİMLERİ %100 TÜRKÇE (YİNE BANA ÖZEL BİR DÜZEN) Turkey =Türkiye gibi gibi.
MEVKİLER %100 TÜRKÇE (YİNE BANA ÖZEL) (BKNZ. EKTEKİ DOSYA)

Herşeye rağmen "FIFA 08\Data\CMN\fe" dosyasını yedeğe alın.
Daha yamamın ilk versiyonu bazı eksik ve anlaşılmaz çevirililer olabilir.Malum çeviri programlarıyla çevirdiğim yerler çok saçma olabilir.Fakat kendi İngilizcem ile çevirdiğim yerler oldukça anlaşılır.

Mesela diğer yamalar "Galatasaray FenerbahçeSK'a karşı kazandı" yazar. Fakat ben :"Galatasaray Fenerbahçe ile yaptığı maçı kazandı" gibi çevirdim.%100 Türkçe harfler kullandım.Biliyorum yamamın bazı yerlerini çalan insanlar olacak ve kendi gibi gösterecek...Mevkilerin daha iyi anlaşılabilmesi için ekte bir dosya yayınlıyorum.

http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/visit.php?lid=6440

ALINTIDIRR....
Misafir
Misafir

MesajKonu: Fifa 2007 Türkçe Yama   FİFA 2008 TÜRKÇE YAMA Icon_minitimeÇarş. Ocak 07, 2009 9:29 pm

PAYLAŞIM ICIN TEŞEKKÜRLER
jerenimo

jerenimo

MesajKonu: Geri: FİFA 2008 TÜRKÇE YAMA   FİFA 2008 TÜRKÇE YAMA Icon_minitimeÇarş. Ocak 14, 2009 12:41 pm

paylasım için çok saol

FİFA 2008 TÜRKÇE YAMA
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» NEED FOR SPEED UNDERGROUND 2 TÜRKÇE YAMA
» GTA San Andreas Galatasaray ve Türkçe Yama Desteği
» FIFA 09 TR YAMA İNDİR
» FİFA 2008 DEMO
» FOOTBALL MAGAGER 2O09 TR YAMA indir